image
Můžete nás kontaktovat Tel.: +420 724 826 288
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Sdělení k jízdním řádům platných od 12. 6. 2022

Sdělení k jízdním řádům platných od 12. 6. 2022Datum konání:
31.8.2022

 

Vážení občané,

 

dovolujeme si Vás informovat, že počínaje dnem 12. 6. 2022 dojde na významné části Pardubického kraje k výměně autobusových dopravců. Stávajícím dopravcům končí smlouvy o závazku veřejných služeb. Tři ze stávajících dopravců budou pokračovat na základě nově uzavřených smluv dále. Jedná se o dopravce ARRIVA autobusy a.s., CAR-TOUR s.r.o. a Zdar a.s.. Mezi nové dopravce patří společnost BusLine Pardubicko s.r.o. a UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.  Dopravce BusLine Pardubicko s.r.o. nahradí dopravce ČSAD Ústí nad Orlicí a.s. a dopravce UMBRELLA Coach & Buses s.r.o. převezme výkony od dopravce ARRIVA autobusy a.s.   

 

Přílohou této zprávy Vám zasíláme soubor, který obsahuje návrhy jízdních řádů platných od 12. 6. 2022, které jsou v objednávce Pardubického kraje. Převážná většina jízdní řádů odpovídá stávajícímu stavu. U některých linek došlo k jejich přečíslování. U některých spojů mohlo z oběhových důvodů dojít ke změnám jejich časových i trasových poloh. V případě, že tyto úpravy nebudou cestujícím vyhovovat, zasílejte prosím požadavky na jejich úpravu na emailovou adresu verejnadoprava@pardubickykraj.cz . 

Dále Vám přílohou zasíláme tabulku, která obsahuje názvy a čísla linek, a to jak v původním, tak i v novém znění.

 

Jízdní řády budou dopravním úřadem schvalovány od 23.5.2022. Po tomto datu by pak měly být jízdní řády k dispozici i na veřejných portálech.

 

Děkujeme za spolupráci.

 

tiscali_email_2571960281_sdeleni-k-jizdnim-radum-platnych-od-12_6_2022_prilohy.zip

 

 


logo ČEZ Distribuce – Plánované odstávky