image
Můžete nás kontaktovat Tel.: +420 724 826 288
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Kulturní zpravodaj Skuteč

Kulturní zpravodaj SkutečDatum konání:
3.6.2020
Datum ukončení:
31.12.2020

Vážení kulturní přátelé,

červnový kulturní kalendář bude spíše shrnující a připomínající.

 

Pokud jste ještě nevrátili vstupenky na festivalové koncerty a představení nebo na kino Ženská na vrcholu, tak máte možnost do 31. srpna. Stačí se ozvat na e-mail kultura@skutec.cz nebo 731 557 422.

 

Minule jsme zveřejnili termíny přesunutých divadelních představení jarního divadelního abonmá:

pátek 4. září 2020 - ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ

pátek 20. lisopadu 2020 - VELKÁ BANKOVNÍ LOUPEŽ

středa 6. ledna 2021 - LEGENDA 997 (V+V)

Abonentky i vstupenky, které jste si zakoupili zůstávají v platnosti a budeme doufat, že už se termíny více měnit nebudou. Pokud by se vám nové termíny nehodily, půjčte abonentku svému známému. Prosíme o pochopení, že nejsme schopni vracet peníze za abonmá, které již částečně proběhlo. V případě vstupenek je to jiné a za ně peníze vracíme. Opět se stačí ozvat na e-mail kultura@skutec.cz nebo 731 557 422.  

 

V pondělí 17. srpna 2020 v 7:00 zahájíme předprodej na divadelní představení Deštivé dny (středa 25.11.), koncert Marie Rottrové (středa 7.10.) a koncert skupiny Poutníci (čtvrtek 24.9.). Pravděpodobně bude zahájen i předprodej na další Den s dechovkou (neděle 25.10.).

Aktuálě se prodávají pouze vstupenky na Partičku (pondělí 9.11.).

 

Vrcholí přípravy na letní kino. Koronavirová opatření se stále mění. Budeme na ně reagovat podle aktuálního znění. Už víme, že na promítání budeme moci pustit více lidí a také nebudou potřeba rozestupy.

V programu se objevila jedna změna. Čekali jsme, jak dopadne jednání ohledně odložení premiéry filmu 3Bobule a zda bude k dispozici pro veřejné projekce. Vše dobře dopadlo a můžeme to potvrdit. Tajně jsme v to doufali a i proto jsme si nechali zadní vrátka v podobě „filmu na přání“. Snad se na nás nebudete zlobit, že jsme ho vybrali za vás.

středa 10. června - Ženská na vrcholu

středa 24. června - Případ mrtvého nebožtíka

středa 8. července - Příliš osobní známost

středa 22. července - Modelář

středa 5. srpna - Chlap na střídačku

středa 19. srpna - 3Bobule

(změna programu vyhrazena)

Pro pohodlnější sezení doporučujeme například podsedáky nebo deky. Vstupenky v ceně 70 Kč (100 Kč na 3Bobule) budou v prodeji na místě před začátkem promítání. V případě nepříznivého počasí se letní kino ruší. Minulý rok se to ani jednou nestalo, tak budeme doufat i letos. Kino pod širou oblohou, má své kouzlo.

 

Aktuální informace můžete sledovat na stránkách města www.skutec.cz nebo facebooku Město Skuteč nebo Kulturní klub Skuteč.

 

Těšíme se opětovná setkávání.


logo ČEZ Distribuce – Plánované odstávky