image
Můžete nás kontaktovat Tel.: +420 724 826 288
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Benefiční akce - Luže

Benefiční akce - LužeDatum konání:
28.8.2023
Datum ukončení:
10.9.2023

Obracím se na Vás jménem spolku Rozběháme Luži /který se věnuje nejen propagaci sportu a pohybu, ale také pořádá mnoho sportovních a kulturně společenských akcí převážně charitativního typu/ s prosbou o možnou pomoc při propagaci  akce Klobouk pomáhá, která je zaměřená především na děti. 

Projekt „Klobouk pomáhá“, podpoří organizaci Energeia – Dětská paliativní péče Heřmanův Městec, která pomáhá rodinám v těch nejtěžších životních situacích, kdy se musí vyrovnávat s nevyléčitelnou nemocí svého dítěte. Součástí naší akce bude i vernisáž fotografíí, které se svolením rodin v domácím prostředí nafotil známý fotograf Jan Kočičák Kočí. Dětská paliativní péče je velmi těžké téma, které  není mezi veřejností příliš rozšířené, proto bychom rádi společnosti nabídli osvětu a vyvrátili některé mýty nebo předsudky.

Cílem akce „Klobouk pomáhá“ je i finanční podpora výše zmíněné instituce. Je to skupina velmi milých a empatických lidí. Pomoc rodinám vyžaduje nejen hodně odvahy, energie a porozumění, ale také spoustu peněz, například kyslíkový koncentrátor stojí víc než 90 000 Kč.

Finále celé akce „Klobouk pomáhá“ proběhne 9. 9. 2023 na hradě Košumberk v Luži. Průvodní materiál posílám v příloze.

Pomozme jim, ať mohou pomáhat!

 Pokud se o našem spolku chcete dozvědět něco víc, koukněte na náš web: www.rozbehameluzi.cz

 Jestliže Vás naše akce zaujala, budeme velice šťastni a za případnou podporu předem děkujeme.2754_Plakat_klobouk_PK1-02.jpg


logo ČEZ Distribuce – Plánované odstávky